سازه

طراحی، ساخت و نصب سازه‌های فلزی

سازه‌های فلزی یکی از نمادهای دنیای مدرن است. هر کشوری که گام در راه صنعتی شدن گذاشته، همواره تلاش کرده است تا ساختمان‌های بلند و مرتفع‌تری نسبت به دیگر کشورها بسازد تا بتواند به وسیله آن، علم و دانش و مهارت ساخت و سازی خود را به رخ دیگران بکشد.

بخش سازه‌های فلزی، قدیمی‌ترین هسته‌ی گروه هلدینگ یارا اراده سپهر YES GROUP است که در سال 1356 راه اندازی شد. هدف از این بخش، اجرای برنامه‌های تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع سازه‌های فلزی، از جمله سوله، پل‌های فلزی، اسکلت فلزی سنگین و بلند و سازه‌های پالایشگاهی بوده است.

این بخش با بیش از 40 سال تجربه در کارهای عمرانی به تولید به بیش از 20000 تن در سال رسیده است. این اتفاق با کمک نیرو‌های متخصص و کارشناسان خبره و با مجهز بودن به تجهیزات و ماشین‌های پیشرفته و با اعتماد به تعهد و تخصص در کیفیت رخ داده است.

امروز، می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم که توانستیم گام بلندی برای رسیدن به استاندارد‌های جهانی برداریم. هلدینگ یارا اراده سپهر اکنون در حال اجرای پروژه‌های بزرگ و متعددی در سطح کشور و منطقه است.

این هلدینگ توانسته به استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی مختلفی نیز در این زمینه دست پیدا کند، از جمله Iso3834، Iso9001، CCPL، IAF، NACI. همچنین ما با افتخار، عضو انجمن سازه‌های فلزی ایران نیز هستیم.