شرکت YES مفتخر است باتوجه به گستره فعالیت و بهره­مندی از کادری متخصص، بمنظور ارتقای کیفیت خدمات خود، تفاهمنامه­های همکاری مشترکی را با سازمان­ها و شرکت­های معتبر داخلی و خارجی منعقد نماید که در ادامه به آن اشاره می­شود.

1- شرکت BCI کانادا

شرکت bci بعنوان یک شرکت ثبت و صدور گواهینامه در کشور کانادا تاسیس شده است. این شرکت تحت اعتبار مرجع بین­المللی ASCB با مشخصات ذیل است:

  • Name: BCI Global Ltd
  • Cert/Ref No: 201603-01
  • Country: Canada
  • City: Ontario
  • Scope: Assessment and certification of management systems

خدمات صدور گواهینامه فعالیتBCI  و کلیه دفاتر این مجموعه در سرتاسر دنیا به امر صدور گواهینامه، ثبت سیستم، آموزش و بازرسی معطوف است که با سابقه فعالیت طولانی در اروپا، آمریکا و اسیا شهرت فراوانی دارد. خدمات صدور گواهینامه این شرکت استانداردهای سیستم مدیریت ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 50001 – OHSAS 18001 و ISO 9100 را پوشش می­دهد.

شرکت BCI Global توسط دفتر اعتباربخشی صدور گواهینامه (اروپا) – ASCB (E) Limited که BCI Global را براساس معیارهای تعریف شده و با شناخت ISO 17021: 2015 “ارزیابی سازگاری – الزامات برای سازمان‌هایی که ممیزی و صدور گواهینامه سیستم‌های مدیریت” تأیید شده است.

گواهی‌های صادر شده تنها زمانی معتبر هستند که توسط ثبت نام ثبت در سازمان ثبت‌های بین‌المللی سازمان‌های کیفیت تایید شده باشند:

2- شرکت MPT

آکادمی ماتریس پدیا اتریش (MPT Academy)  به عنوان یک موسسه بین­المللی در زمینه ارائه خدمات آموزش تایید صلاحیت کارکنان، اجرای پروژه­های بهبود عملکرد سازمانی است که بخش مبتنی بر علم و دانش در گروه بین­المللی گواهی­دهنده را تشکیل می­دهد، این مجموعه از سال 1389 در ایران آغاز به کار نموده است.

موسسه ماتریس پدیا اتریش MPT از نظر حقوقی و مدیریتی کاملاً مستقل بوده و با دنبال کردن بنیاین ذیل فعالیت می­نماید.

  • توسعه و بهبود ارتقا، شایستگی مدیران، کارشناسان و کارکنان سازمان ها
  • بهبود عملکرد نظام های سازمانی و مدیریتی
  • افزایش بهره برداری در فرآیند جامع آموزش
  • ایجاد ارزش در فرآیند مدیریت دانش و …

این سازمان با بهره­گیری از دانش شرکای کشورهای مختلف توانسته است در ایجاد و توسعه منابع آموزش گام­های بزرگی بردارد.

گواهینامه­های صادره از این آکادمی قابل ارائه به عنوان رزومه شخصی جهت مباحث استخدامی، بورسیه تحصیلی، اقامت و مهاجرت کارآمد بوده و ثبت رهگیری آنلاین گواهینامه­ها در وب سایت اصلی آکادمی واقع در کشور اتریش به آدرس www.mpt-academy.at صورت می­گیرد.

3- شرکت CCQM سوئیس

شرکت CCQM یا سی سی کیو ام با اسم کامل con Cert Quality Management GmbH سوئیس در سال 2001 با مشارکت شرکت بین‌المللی Swiss TS سوئیس تاسیس شده و با بهره‌گیری از تجارب و دانش متخصصان باسابقه و آشنا با استانداردهای صنعت های مختلف و استفاده از جهانی تاسیس گردیده است.

این شرکت به عنوان یکی ازشرکت‌های معتبر بازرسی بین‌المللی در زمینه استانداردهای مدیریت کیفیت و محیط زیست و مدیریت ایمنی و بهداشت کار و مدیریت امنیت اطلاعات و بازرسی فنی از تولید محصولات، تعمیرات اساسی مجتمع‌های پتروشیمی، پالایشگاه‌های نفت، گاز و سایر صنایع سبک و سنگین، بازرسی حین ساخت و نصب تجهیزات پروژه‌های صنعتی، بازرسی کالاهای صادراتی و وارداتی و بازرسی کمی وکیفی انواع فرآورده‌ها، بازرسی از اقلام و سیستم‌های بسته‌بندی به شمار می‌آید.

شرکت CCQM سوئیس از سال 2001 و با شماره ثبت 661166 در قالب یک سازمان غیردولتی با انگیزه والای کمک به شرکت‌ها، سازمان‌ها، موسسات و دانشجویان و افراد علاقه‌مند به آموزش‌های مدیریتی فعالیت همه جانبه خود را جهت ارائه خدمات بهتر آغاز کرده و در طول فعالیت‌های گذشته با بهره‌گیری از مشاورین، ممیزین و افراد حائز صلاحیت در امور مدیریتی و کیفیت و همراهی مشتریان و برندهای مطرح صنایع و تلاش مداوم کادر فنی خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های مدیریتی و اخذ نمایندگی‌های معتبر بین‌المللی با مراجع اعتبار بخشی معتبر SAS, IAS, IAF, ILAC, … دست یافته و اکنون به یکی از قطب‌های مشاوره و گواهی‌دهنده در خاور میانه تبدیل شده است.

شرکت CCQM سوئیس با داشتن ۸۰ شعبه در دنیا آماده پاسخگویی و همراهی به تمام نیازهای مشتریان در تمامی بخش‎ها است.

4- شرکت AQC امریکا
این شرکت یک نهاد استاندارد دهی مستقل است با هدف حفاظت از زندگی، اموال و محیط زیست از طریق تضمین و مدیریت کامل کیفیت. این شرکت، خدمات ارزش افزوده خود را به دولت ها، سازمان های دولتی و خصوصی درگیر در زمینه ها/فعالیت های مختلف ارائه می کند. AQC یک سازمان حرفه ای است با کادری مجرب،متخصص و با تجربه. این شرکت طیف گسترده ای از خدمات صدور گواهینامه را به شیوه ای کارآمد انجام می دهد. AQC تضمین می کند که خدماتش برای همه مشتریانش در دسترس است و این خدمات بر اساس مسائل مالی و یا هر گونه معامله ای نیست. ROHS تضمین می کند که تمام رویه ها/دستورالعمل های این شرکت به شیوه ای غیر تبعیض آمیز اعمال می شود.
دفتر مرکزی شرکت AQC در عجمان، امارات متحده عربی بوده و دفاتری در هند، مالزی، اندونزی، تایلند، میانمار، نپال، بنگلادش، آلبانی، ارمنستان، امارات متحده عربی، انگلستان، قطر، کویت، عمان، اردن، مصر، ترکیه و عربستان سعودی دارد.