پیام مدیر عامل

به نام خداوند قادر متعال که همه هر چه داريم گوشه‌ای از الطاف بيکران اوست.

اینک که توفیق خدمت در گروه بین المللی یارا اراده سپهر (YES-Co) نصیب من شده است، با سپاسگزاری از زحمات همه‌ی کسانی که با تلاش و دانش خود شرکت را به این جایگاه رسانده‌اند، مطالبی را به عنوان نقشه راه آینده گروه اعلام می‌دارم. باشد که بر پایه عمل به آن و نیز تدوین برنامه‌های روزآمد و قابل انعطاف بتوانیم علاوه بر افزایش سهم بازار، ارتقای جایگاه برند و نیز ارزآوری مناسب، فردایی روشن را برای سهامداران، کارکنان و ذینفعان رقم بزنیم.

اکنون با فضای تازه‌ای که در اقتصاد کشور ایجاد شده و بی‌شک بر روی مبادلات تجاری کشور تأثیرگذار خواهد بود، به دنبال آن هستیم تا بر پایه نوآوری، ارتقاء سیستم مدیریتی، چابک سازی در کلیه سطوح سازمانی گروه بین المللی یارا اراده سپهر (YES Group) مبتنی بر درخواست شرکای تجاری و شرکت های طرف قرارداد، نه تنها سهم بازار داخلی را افزایش دهیم، بلکه به نمایندگی از بخش صنعتی-تجاری کشور در حوزه نفت و گاز، پتروشیمی، صادرات مشتقات نفتی، پیاده سازی و ممیزی سیستم های مدیریت و دیگر عرصه های فعالیت گروه یارا اراده سپهر، سهم بازار خارجی خود را نیز ارتقاء بخشیم.

مدیران و کارکنان گروه بین المللی یارا اراده سپهر  (YES Group) با تعهد خود به سازمان، تعالی و نیل به اهداف شرکت را با همت و تلاش های مکرر به منصه ظهور خواهند رساند. در این مسیر همکاران ما تعهد کرده‌اند تا شعار اطمینان، همراه با تجربه و معجزه دانش را بیش از گذشته درخشان­تر نمایند.

بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن گروه یارا اراده سپهر، همه عوامل مذکور مؤثر هستند و ما دست همه‌ی ذينفعان شركت را برای رسیدن به قله‌های جدید می‌فشاریم.